OBÓZ PŁYWACKI W CENTRALNYM OŚRODKU SPORTU W SZCZYRKU

OBÓZ PŁYWACKI

W CENTRALNYM OŚRODKU SPORTU W SZCZYRKU

TERMIN I MIEJSCE: 27.01. – 03.02.2018 r. Centralny Ośrodek Sportu (COS) www.szczyrk.cos.pl  jest podmiotem wyspecjalizowanym w szkoleniu sportowym kadry olimpijskiej i narodowej, zarówno seniorów, jak i juniorów. Posiada sześć Ośrodków Przygotowań Olimpijskich: w Spale, Władysławowie, Giżycku, Wałczu, Szczyrku i Zakopanem.

Podstawowym zadaniem COS jest zapewnienie warunków dla szkolenia sportowego prowadzonego przez polskie związki sportowe i inne podmioty zajmujące się kulturą fizyczną, w tym przede wszystkim do tworzenia warunków odpowiednich dla przygotowywania kadry narodowej do udziału w igrzyskach olimpijskich i paraolimpijskich, igrzyskach głuchych, mistrzostwach Europy oraz mistrzostwach świata.

WYPOSAŻENIE OŚRODKA:

 • nowoczesne, komfortowe pokoje 1,2 i 3 osobowe,
 • profesjonalnie wyposażone zaplecza sportowe: interdyscyplinarna hala sportowa, pływalnia, korty tenisowe, siłownia, stadion lekkoatletyczny, wielofunkcyjne boisko, trasy i wyciągi narciarskie,
 • gabinety odnowy biologicznej, pomieszczenia rehabilitacyjne, SPA itp.,
 • sale konferencyjno-szkoleniowe,
 • sala bilardowa, kawiarnia, restauracja,
 • plac zabaw, strzeżony parking.

 

WYŻYWIENIE: całodobowe wyżywienie

 

KOSZT OBOZU 1449 PLN

Cena obejmuje:

 • przejazd autokarem,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opiekę Kierownika obozu + trenerów – wychowawców,
 • opiekę medyczną,
 • pełne wyżywienie,
 • 1,5 h treningu na krytej pływalni
 • 1h zajęć na hali sportowej
 • Kulig z ogniskiem
 • Zawody pływackie podsumowujące obóz
 • Nagrody
 • Wieczory filmowe, dyskoteki

 

 

PŁATNOŚĆ: zaliczkę w wysokości 449 PLN należy w płacić  na konto: 15 1750 0012 0000 0000 3827 4384

 

OFERTĘ PRZYGOTOWAŁA FIRMA MAKSTOUR SP. Z O.O

OSOBA DO KONTAKTU: RAFAŁ TULICKI 604-166-777

Pobierz kartę kwalifikacyjną uczestnika (wersja DOCX wersja PDF)
Pobierz umowę (wersja DOCX | wersja PDF)

 

Baza dla sportowców

Rozbudowana baza treningowa COS zapewnia profesjonalne warunki szkolenia sportowego wielu dyscyplinom polskiego sportu. Są to m.in.: szermierka, podnoszenie ciężarów, judo, zapasy, tenis, skoki narciarskie, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, lekkoatletyka, żeglarstwo, boks, kajakarstwo, wioślarstwo, piłka nożna, koszykówka, siatkówka. Usytuowanie oraz wyposażenie Ośrodków Przygotowań Olimpijskich COS sprawia, że są to idealne miejsca do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, integracyjnych, a także do wypoczynku rodzinnego.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *